Urzut

ul. Promyka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
345 000 PLN
Cena za m2
230 PLN
Powierzchnia działki
1 500 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
29
Długość działki (mb.)
52.71
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Brak
Dostępne od
2023-02-01
Numer oferty
77/5912/OGS

Opis nieruchomości

To znowu jakiś nieplanowany skok w bok, poza Kampinos, ale jak trzeba pomóc, to pomagam ;)
Działka warta uwagi ze względu na doskonały dojazd wszędzie! W ciagu kilku minut dojeżdżamy do trasy S8, a nią - każdy może wymyślić gdzie chce jechać i naprawdę szybko tam dotrze.
Spodziewałam się miejsca praktycznego i to jest bardzo praktyczna oferta, ale ta jej praktyczność jest zanurzona w bardzo romantycznym i pięknym otoczeniu. Jeśli ktoś potrzebuje zamieszkać w okolicach Nadarzyna - rekomenduję bardzo! Bo wszędzie blisko, a jednocześnie cicho i kameralnie.

NIERUCHOMOŚĆ

To działka budowlana o powierzchni 1500 m. Jej szerokość to 29, długość ponad 50 m. Teren nie jest ogrodzony. Znajduje się przy cichej, całkiem bocznej dróżce dojazdowej, odbijającej od ulicy Promyka. W tej dróżce są media, łącznie z gazem. To bardzo komfortowa sytuacja.
Droga kończy siędużą łąką i terenem zadrzewionym, póki co nie prowadzi nigdzie dalej, co daje poczucie kameralności. Działka po lewej stronie jest już zabudowana, kolejna działka i działka vis a vis nie są zabudowane. Niemniej jednak w najbliższym sąsiedztwie jest już kilka nowych i ładnych domów.

DOJAZD

Trasa S8 jest zaproszeniem do przemieszczania się. Na lotnisko Chopina można dojechać w 20 minut, do centrum Warszawy w 30 minut, do Łodzi w 1,5 h. To opcja samochodem. Ale jest też dobra komunikacja miejska, ponieważ przy S8 jest również przystanek autobusowy.

OKOLICA

Jest romantyczna! Świetna baza do weekendowych wyskoków w piękne miejsca. Bo bardzo blisko jest przepiękny zespół pałacowo-parkowy w Młochowie, ale też Pałac Ojrzanów i Pałac w Rozalinie. Myślę, że takich miejsc jest tu znacznie wiecej, tylko ja nie zdążyłam ich odkryć.
Idealne na niedzielne spacery, obiady, spotkania z przyjaciółmi i zabawy z dziećmi. Takie otoczenie sprawia, że życie można naprawdę celebrować. Odwiedźcie te miejsca, jeśli będziecie w Urzucie. I zadzwońcie do mnie koniecznie!

Cena do lekkiej negocjacji.

Zapraszam do kontaktu!
www domyipola pl

Staramy się przygotować informacje o nieruchomości w jak najlepszy sposób, ale nie wszystkie przekazane nam informacje jesteśmy w stanie zweryfikować. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Drzewa, Trawnik
  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Żwirowa
  • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
  • Widok na: Inne budynki, Pola

Mapa

Kontakt

Kasia Jacobson

Kasia Jacobson

właściciel

Telefon:
606 733 499
E-mail:
hello@domyipola.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMY I POLA dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest DOMY I POLA z siedzibą w Cybulice Małe (05-152) przy Wiosenna 50. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).